Salon sieci Greenpoint

W ostatnim czasie firma Fandango otworzyła salony Greenpoint w Galerii Miodowej w Kluczborku i Centrum Handlowym M1 w Zabrzu, a na 28 września 2012  zapowiedziała otwarcie sklepu w CH Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu. 

Najnowszy sklep tej sieci zajmie powierzchnię 90 mkw. Firma Fandango Jan Orłowski – spółka jawna, do której należy sieć Greenpoint posiada łącznie 72 sklepy marki. 51 z nich to salony własne należące do firmy Fandango, kolejne 21 zostało otwartych na zasadach franczyzy. Sklepy Greenpoint zajmują  średnio 95 mkw i sprzedają odzież damską.

Centrum handlowe Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zostanie otwarta 28 września 2012 roku. Obiekt zajmuje powierzchnię ok. 60 tys. mkw. Powierzchnia najmu centrum to ok. 22 tys. mkw. W galerii na dwóch kondygnacjach znajdzie się około 90 lokali handlowych, usługowych i gastronomicznych oraz 4 salowe kino sieci Helios, które mieści się na I piętrze. Operatorem spożywczym w Galerii Odrzańskie Ogrody będzie Biedronka. Wśród najemców znajdują się między innymi: H&M, C&A, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Stradivarius, Bershka, Media Expert.