Salon Mohito

– Standard wyposażenia sklepu danej marki odgrywa bardzo istotną rolę w kształtowaniu jej wizerunku  w oczach odbiorców. Stosując rozwiązania na miarę potrzeb naszych klientów należy zadbać o spójność wyposażanych sklepów tak jak to miało miejsce w sklepie marki Mohito w Centrum Handlowym Mosty w Płocku, którego wyposażeniem zajęła się firma Norco – mówi Rafał Kilian, wiceprezes Norco sp. z o.o.

– W przypadku Mohito – butiku odzieżowego dedykowanego młodym kobietom – zlokalizowanego w płockiej Galerii Mosty – powierzchnia sali sprzedaży to około 280 mkw. Kompletne wyposażenie meblowe, znajdujące się z w tym salonie, wyprodukowaliśmy zgodnie z projektem i standardami wyposażenia odważnie zaprojektowanych sklepów tej marki. W zależności od ich przeznaczenia meble wykonane są z różnych materiałów: stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo lub z ich połączenia. Elementy drewniane to malowany MDF, jak również MDF pokryty laminatami i fornirami Zastosowane rozwiązania oraz wysoka jakość użytych materiałów pozwalają na ciekawą prezentację ekspozycji. Dokładamy wielkich starań, aby użyte materiały i montaż zaspokoiły nawet najwyższy poziom wymagań naszych klientów – dodaje Rafał Kilian.

Norco wywodzi się z Norwegi i od ponad 25 lat, dostarcza usługi obejmujące całościowe wyposażenie każdego sklepu. Firma preferuje dobry design oraz efektywne i adekwatne do potrzeb rozwiązania. Norco  tworzy pełne rozwiązania, od projektu do finalnej realizacji. W swoich aranżacjach wykorzystuje szerokie portfolio mebli, elementów dodatkowych i materiałów wykończeniowych. Na długiej liście klientów znajdują się między innymi: Reserved, Mohito, Cropp, House, Esotiq, Top Secret, Heavy Duty, Bergson, Venezia, DUKA, Moodo, Inmedio, 1 minute, Neonet i wielu innych.