Salon Ryłko
Salon Ryłko

Spółka Ryłko  właściel sieci sklepów obuwniczych tej marki, otworzyła we wrześniu 2012 roku salon w Centrum Handlowym M1 w Radomiu. To szósty sklep tej sieci uruchomiony w tym roku. Właściciel na potrzeby salonu wynajął lokal o powierzchni prawie 71 mkw.

Do końca lipca 2012 roku spółka otworzyła pięć salonów w centrach handlowych m.in. w Galerii Leszno (pow. 100 mkw.), Galerii Słonecznej w Radomiu (pow. 70 mkw.), w CH Auchan w Komornikach/k Poznania (pow. 75 mkw.) salon w nowej odsłonie w Plaza Sosnowiec oraz w Plaza Toruń. (pow. 100 mkw.).

Ryłko sp. z o.o. jest polska firmą, która od 15 lat pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także galanterie skórzaną. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w ponad 80 sklepach przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych. Firma prowadzi również sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy.

Ryłko otwiera punkty własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw. Także w  2011 roku sieć sprzedaży poszerzyła  się o 6 lokali na terenie kraju.