Tomasz Rydlewski, wiceprezes BOIG

– Nasze stoisko odwiedziło wielu najemców, a osobiste spotkania z przedstawicielami najważniejszych sieci handlowych okazały się bardzo owocne- komentuje udział w Shopping Center Forum Tomasz Rydlewski, wiceprezes BOIG.

-Uczestniczyliśmy także w wielu rozmowach dotyczących rozwoju projektów naszych klientów: Gemini Holdings, Ptak Outlet oraz centrów Dekada. Z sukcesem zakończyliśmy kilka prowadzonych od dłuższego czasu negocjacji i już niebawem poinformujemy o nowych umowach najmu – podkreśla Tomasz Rydlewski.

– Na Shopping Center Forum &Trade Fair 2012 BOIG prezentowały m.in. projekty Capital Park oraz Fashion House Outlets

Zdaniem przedstawicieli BOIG, formuła Forum pozwalająca  spotkać się deweloperom, zarządcom i sieciom handlowym w jednym miejscu i w jednym czasie, sprzyja szybkiej wymianie opinii i trafnym decyzjom biznesowym.

BOIG – The Blue Ocean Investment Group to spółki świadczące wyspecjalizowane usługi dla branży nieruchomości komercyjnych: property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting oraz asset management. BOIG wywodzi się z międzynarodowej firmy Lambert Smith Hampton, która w Polsce rozpoczęła działalność w 2002 roku.