Sklep Samowar

 Nowym najemcą w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska został sklep Samowar. Zajmuje  on powierzchnię 22 mkw.  i oferuje wybór herbat i kaw oraz mieszanek ziołowych na wagę. W ofercie sklepu Samowar znajduje się także duży wybór akcesoriów do parzenia herbaty, urządzeń do przyrządzania kawy oraz porcelana Łomonosov, Villa Italia, Roy Kirkham i Churchill.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku. Mieści się w nim ponad 50 sklepów. Obiekt posiada ponad 1,5 tys. miejsc parkingowych. Przy Centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz sklep Leroy Merlin.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan.

W Polsce Immochan posiada i zarządza 20 galeriami o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw. Największe z nich – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji – to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu.