Wizualizacja Galerii Korona Kielce

W Galerii Korona Kielce- jak informuje inwestor- podpisywane są umowy na ostatnie wolne powierzchnie. Trwają też prace adaptacyjne w ostatnich lokalach. W połowie września ogłoszono, że proces komercjalizacji zostanie ukończony jeszcze w 2012 roku.

– W najbliższym czasie sukcesywnie będą otwierane następne sklepy – m.in. Wólczanka, Deanny Rose, Badura, Matras, Bank PKO BP, Gino Rossi czy Big Star – informuje Iwona Pękalska z Libra Project.

W drugiej połowie września 2012 roku w Galerii Korona Kielce otwarto salony marek specjalizujących się w sprzedaży odzieży dżinsowej – Levi’s oraz Mustang. Pierwszy z salonów zajmuje powierzchnię ponad 120 mkw. Drugi ponad 50 mkw.

– Prace remontowe obu pomieszczeń trwały już od początku sierpnia. Zarówno sklep Levi’s, jak i Mustang urządzone zostały zgodnie z najnowszymi trendami – mówi Joanna Paruch reprezentujaca Galerię Korona Kielce.

Firma Levi’s to amerykański producent odzieży. W swojej ofercie posiada głównie odzież dżinsową, kierowaną zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Oprócz tego marka oferuje także kolekcje wykonane z innych tkanin, a także buty oraz dodatki takie jak paski, szale, czapki czy torebki.

Marka Mustang Jeans powstała w Niemczech w 1932 roku, natomiast na rynku polskim jest obecna od 1993 roku. Marka ta również znana jest przede wszystkim z odzieży dżinsowej, a swój asortyment uzupełnia konfekcją bawełnianą i wełnianą, a także galanterią.

Otwarta 16 maja 2012 roku  Galeria Korona Kielce należy do spółki Libra Project. Jej powierzchnia GLA to blisko 93 tys. mkw. Najemcami obiektu jest  150 lokali handlowo – usługowych.