Galeria Słoneczna

W radomskim centrum handlowym zostanie otwarta kwiaciarnia Kwiatoteka. Lokal znajdzie się na parterze i zajmie powierzchnię około 30 mkw. Kwiatoteka istnieje od 2002 roku. Jest jedną z największych sieci kwiaciarni na terenie Warszawy.

– Obecnie mamy 6 kwiaciarni własnych i już 4 otwarte w systemie franczyzowym. Cieszymy się, że z naszej oferty będą mogli skorzystać również mieszkańcy Radomia i regionu. Mamy nadzieję, że docenią jakość naszych usług i fachową obsługę – mówi Leszek Siuda, reprezentujący markę Kwiatoteka.

Kwiatoteka otwiera swoje kwiaciarnie wyłącznie w galeriach i centrach handlowych. Kwiaciarnie mieszczą się między innymi w Warszawie, Szczecinie, Kielcach i Giżycku. W ofercie sieci znajdują się kwiaty cięte i doniczkowe, bukiety okolicznościowe, aranżacje kwiatowe z kwiatów żywych i sztucznych, szkło, porcelanę oraz upominki.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia i jest częścią kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego na który składa się Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. Galeria Słoneczna ma 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 1,2 tys. miejsc parkingowych.