Galeria Krakowska

Tegoroczna edycja Shopping Center Forum & Trade, która odbyła się w dniach 12-13 września w Centrum Expo XXI w Warszawie, przyciągnęła rekordową rzeszę gości: developerów i najemców powierzchni handlowych- podkreśla ECE Projektmanagement.

ECE Polska prezentowała podczas Forum  projekt nowego centrum handlowego w Bydgoszczy – Galerii Kujawskiej.  Firma podktreśla, że stoisko na którym można było zapoznać się z  tym obiektem cieszyło sie ogromnym zainteresowaniem uczestników Forum.

Galeria Kujawska ze 180 lokalami o łącznej powierzchni 50 tys. mkw. będzie największym centrum usługowo-handlowym w Bydgoszczy.  Otwarcie planowane jest wiosną 2015 roku, ale już teraz obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Już w stosunkowo tak krótkim okresie od zainicjowania inwestycji ustalono warunki najmu dla ok. 40 proc. powierzchni handlowej. Wśród naszych najważniejszych partnerów znajdują się cieszące się największym popytem marki ze świata mody oraz uznana na rynku sieć RTV.

ECE Projektmanagement podkreśla, że  Forum miało dla niej jeszcze jeden, bardzo prestiżowy, wymiar. Galeria Krakowska okazała się najlepszym centrum handlowym w Polsce w sondażu przeprowadzonym wśród najemców.

– Ta nagroda bardzo nas cieszy, ponieważ pokazuje, że nasze projekty i nasza praca jest dobrze postrzegana przez najemców i gości odwiedzających nasze centra. –  powiedział Rafał Pruba, dyrektor działu wynajmu ECE Projektmanagement Polska. W pierwszej dziesiątce wyróżnionych znalazły się także dwa inne centra należące do ECE: Galeria Bałtycka i Galeria Kaskada.

Dwudniowa, największa w Polsce, impreza branży Retail Real Estate zgromadziła 60 wystawców, prezentujących 80 projektów nowych centrów handlowych, a w panelach dyskusyjnych brało udział przeszło 900 osób. To najlepiej pokazuje, że w Polsce jest ogromne zainteresowanie tematyką Retail Real Estate i można mieć nadzieję, że kolejne edycje Targów będę przyciągały jeszcze więcej gości- podkreśla ECE Projektmanagement .