Salon sieci Happy Mum

W 2012 roku otwarto jeden salon z odzieżą ciążową marki Happy Mum w Katowicach w Centrum Handlowym Silesia City Center. Firma wciąż planuje kolejne otwarcia w polskich centrach handlowych. Od 2011 roku marka dostępna jest w łódzkim Centrum Manufaktura, krakowskim Centrum Handlowym Bonarka i gdyńskim Centrum Handlowym Klif.

Łącznie w Polsce działa 9 salonów własnych firmy m.in. we Wrocławiu w CH Arkady Wrocławskie, w Warszawie w CH Wola Park i CH Targówek, w Toruniu w Galerii Copernicus czy w Poznaniu w Galerii Malta. Ponadto w kraju działają dwa stoiska firmowe w Gdańsku i Katowicach oferujące znaczną część bieżącej kolekcji marki. Produkty Happy Mum można kupić także w 7 sklepach współpracujących w firmą.

Salony marki Happy Mum mierzą średnio 55 mkw. powierzchni. Sieć należy do firmy Happy Mum Retail sp. z. o.o. z siedzibą w Olsztynie. Produkty marki można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego firmy.

Marka Happy Mum oferuje odzież ciążową podkreślającą kobiecą sylwetkę. Produkty firmy wykonane są wyłącznie z naturalnych tkanin.