Delikatesy sieci Alma

Firma Alma Market otworzyła swój nowy krakowski sklep w Galerii Dekada. Są to pierwsze delikatesy tej sieci w południowej części miasta. Ich powierzcnia to  900 mkw. W najnowszej krakowskiej Almie zastosowano nowy wystrój wnętrz. 

– Pierwszy sklep pod szyldem Delikatesy Alma powstał w 2005 roku. Postanowiliśmy zmienić nieco wystrój sklepu i zaoferować klientom bardziej nowoczesne wnętrza. Zmiany widać w organizacji sali sprzedaży, wystroju wnętrz, meblach oraz oznaczeniach. Wierzymy, że koncept ten zostanie dobrze przyjęty przez klientów, pozwalając na jeszcze przyjemniejsze zakupy – informuje Justyna Zajączkowska, PR manager Alma Market.

 – Głównym motywem wprowadzenia nowego wystroju była chęć jeszcze lepszego pokazania bogatego asortymentu Alma, zarówno produktów promocyjnych, jak i tych dostępnych tylko w delikatesach. Obecnie całą naszą energię koncentrujemy na tym, aby zakupy w Almie oznaczały nie tylko najwyższą jakość, ale i bardzo przystępną cenę.

Obecnie Alma Market rozwija także sieć sprzedaży produktów za pośrednictwem sklepu internetowego. Tylko we wrześniu 2012 roku Alma24.pl otworzyła dwa nowe oddziały swojego e-sklepu w Opolu oraz Rybniku. Z zakupów online mogą już korzystać mieszkańcy 15 miast i aglomeracji.

Delikatesy Alma należące do firmy Alma Market SA to sieć 35 sklepów znajdujących się w największych polskich miastach. Wyróżnikiem sklepów są stoiska typu shop-in-shop zlokalizowane w każdych delikatesach oraz szeroki wybór produktów importowanych na wyłączność.