Salon sieci CCC

Zarząd spółki NG2 poinformował o zarejestrowaniu spółki zależnej CCC Hungary Shoes Kft. z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech. Pozwala to na rozpoczęcie działalności operacyjnej. Zarząd NG2 postanowił dokonać poważnej rewizji założeń strategicznych na najbliższe lata i – jak podano w komunikacie- rozpocząć zdecydowaną ekspansję w regionie.

Decyzja zapadła na podstawie przeprowadzonych analiz rynku obuwniczego w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz pierwszych testowych otwarć nowych sklepów.

Grupa NG2 w latach 2013-2015 zamierza umocnić pozycję największego gracza na rynku obuwniczym w Polsce i zdobyć pozycję lidera w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Firma zamierza poszukiwać swojej szansy na ekspansję również w innych krajach europejskich – czytamy w komunikacie spółki.

NG2 informuje, że powierzchnia sklepów własnych spółki w Polsce, w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ma wzrosnąć o blisko 93 tys. mkw., w sklepach franczyzowych w Europie Środkowej i Wschodniej o ponad 34 tys. mkw.