Salon sieci Aryton

W Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie otwarto salon własny firmy Aryton. Butik spółki zajął powierzchnię 80 mkw. i znalazł się na pierwszym poziomie centrum handlowego. W salonie znajduje się obecna kolekcja odzieży marki Aryton.

Firma zapowiada dalszą ekspansję w centrach handlowych na terenie kraju. Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy, Aryton planuje kolejne otwarcia oparte na współpracy franczyzowej. Obecnie trwają rozmowy dotyczące kolejnych otwarć na tej zasadzie w centrach handlowych. Salony marki znajdują się w największych obiektach handlowych na terenie kraju. Butiki zajmują średnio 100 mkw. Obecnie firma posiada 17 salonów własnych, 3 sklepy outletowe i 13 salonów franczyzowych.

Aryton to polska firma rodzinna z ponad dwudziestoletnią tradycją. Została założona w 1989 roku przez Danutę i Ryszarda Cierockich, którzy przez cały czas są właścicielami firmy. Właścicieli w pracy wspierają dwie córki, Sylwia i Patrycja. Patrycja Cierocka odpowiada za produkt, natomiast Sylwia za wizerunek marki.