Salon Martes Sport

Zgodnie z planem rozwoju działalności detalicznej spółki, do końca roku 2014 Martes Sport stworzy sieć 100 własnych salonów sprzedaży. Do końca 2012 roku działać będzie w Polsce 50 salonów tej marki, a w roku 2013 zostanie otwartych od 25 do 30 sklepów.

Spółka Martes Sport jest właścicielem sieci sklepów sportowych o powierzchni od 270 do 2,2 tys. mkw., które są zlokalizowane w centrach handlowych. 28 września 2012 roku został uruchomiony salon w galerii handlowej Odrzańskie Ogrody. To 12. punkt sieci uruchomiony w 2012 roku.

Wcześniej uruchomiono salony sprzedaży m.in. w Galerii Miodowej w Kluczborku, CH M1 w Łodzi i Krakowie, CH Karolinka w Opolu, Galerii Batory w Giżycku, w Galerii Kociewskiej w Tczewie oraz w CH Galaxy w Szczecinie.

Martes Sport sp. z o.o. jest producentem i importerem odzieży i akcesoriów sportowych. Firma oprócz prowadzenia salonów własnych zajmuje się także zaopatrzeniem placówek sklepowych w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes oraz akcesoria firmy Nike.