Obuwie marki Vibram FiveFingers

We wrześniu 2012 roku firma Bosa Stopa sc. uruchomiła stoisko z butami w Centrum Handlowym Atrium Reduta. Punkt sprzedaży usytuowany jest na pierwszym piętrze galerii, bezpośrednio pod szklaną kopułą i zajmuje powierzchnię 12 mkw.

To drugie stoisko z obuwiem marki Vibram FiveFingers,  które działa w galerii handlowej. Pierwszy punkt sieci został otwarty w lipcu 2012 w CH Promenada.

Bosa Stopa sc. jest oficjalnym partnerem generalnego dystrybutora Vibram FiveFingers w Polsce i odpowiada za sprzedaż tych butów w całym województwie mazowieckim. Należy do ogólnopolskiej grupy 5palców, która pod wspólnym wizerunkiem sprzedaje buty w Polsce. Firma oferuje również obuwie marki w sklepie internetowym.

W należącym do Atrium Poland Real Estate Management centrum handlowym Reduta działa ponad 120 markowych sklepów, restauracje i punkty usługowe oraz hipermarket Carrefour Warszawa. Do najemców obiektu należą H&M, Esprit, Vistula, Gatta, Levi’s, KappAhl, Orsay, Reserved, Peek & Cloppenburg, Quiosque, Springfield i inni. Parking ma 1640 miejsc.