CH Reduta w Warszawie

Jesienią 2012 roku w centrum handlowym Atrium Reduta w Warszawie swoje lokale otworzy ośmiu najemców. Wśród nich będą m.in. Mohito, House, Cropp i Re’New. Większość sklepów zostanie otwartych pod koniec października.

Należący do LPP sklep Mohito zajmie powierzchnię 333 mkw., salon House zajmie lokal o powierzchni 300 mkw., a Cropp 354 mkw. W galerii znajdzie się też nowy sklep marki Re’New  o powierzchni 110 mkw. Z końcem października otwarte zostaną też : Cukiernia Sowa, wolnostojąca wyspa baru sałatkowego Salad Story oraz salonu manicure – Misumari Nail Bar, który zajmie powierzchnię 66 mkw.

Atrium European Real Estate Limited to firma, która na rynku nieruchomości zajmuje się głównie inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey.

W Polsce Atrium posiada 20 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 374 tys. mkw. powierzchni handlowej  i  prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.