Salon sieci Marks & Spencer

Otwarcie wyremontowanego sklepu Marks & Spencer w warszawskiej galerii  Złote Tarasy, odbędzie się 4 października 2012 roku. Będzie to pierwszy w Polsce salon Marks & Spencer, zmodernizowany zgodnie z najnowszym projektem jaki właściciel sieci wprowadza w swoich sklepach na świecie. 

– Nowa forma ekspozycji, umożliwia nam pokazanie wszystkiego co najlepsze w stylowych kolekcjach na jesień i zimę 2012 oraz podkreślenie wysokiej jakości naszych produktów spożywczych – mówi Jonathan Smith, dyrektor zarządzający Marks & Spencer na Europę Środkową i Wschodnią.

Salon w Złotych Tarasach ma ponad 1,8 tys. mkw. powierzchni.

Marks & Spencer prowadzi działalność w Polsce od 1998 roku i ma tu obecnie 15 sklepów.

Brytyjska firma Marks & Spencer powstała ponad 128 lat temu. Obecnie ma ponad 730 sklepów w Wielkiej Brytanii i ponad 390 sklepów na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.

W Wielkiej Brytanii Marks & Spencer należy do największych  firm działających na rynku detalicznym. Firma oferuje wysokiej jakości odzież, kosmetyki, produkty do domu, a także artykuły spożywcze. Na świecie sklepy tej sieci odwiedza każdego tygodnie około 20 mln klientów. Firma w Wielkiej Brytanii oraz 44 innych krajach zatrudnia łącznie około 81 tys. osób.