Salon Deichmann

W 2012 roku firma Deichmann chce otworzyć około dwudziestu nowych salonów oraz zmodernizować dziesięć istniejących. W swych planach rozwoju firma dużą wagę przykłada do obecności w mniejszych miejscowościach, liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców.

W roku 2013 spółka zamierza otworzyć przynajmniej dwadzieścia nowych placówek i zmodernizować siedem istniejących.

218. sklep w Polsce spółka Deichmann otworzyła w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.  Zajmuje on powierzchnię 362 mkw. W ostatnich tygodniach firma otworzyła także sklep w Galerii Miodowej w Kluczborku. Kolejne otwarcia przewidziano w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu, Galerii Rzeszów w Rzeszowie, Galerii Kamiennej w Starachowicach, w Galerii Olimipia w Bełchatowie, a także w parkach handlowych w Rudzie Śląskiej, Łomiankach i Giżycku.

Deichmann inwestuje także  w modernizację istniejących placówek. Co roku całkowitej przebudowie poddawane jest około dziesięć sklepów. Zmianie uległa także koncepcja wykończenia sklepów Deichmann. Jak podaje spółka- elementy regałów w kolorze wiązu i o ton ciemniejsze podłogi sprawiają, że wnętrza stały się bardziej harmonijne i eleganckie, zaś obszar kasy stał się bardziej przejrzysty i jasny.