Salon Ryłko

Firma Ryłko, która jest właścicielem sieci sklepów obuwniczych we wrześniu 2012 roku uruchomiła dwa nowe punkty w galeriach handlowych. Pierwszy salon o powierzchni 102 mkw. mieści się w Centrum Handlowym King Cross Marcelin w pobliżu głównego wejścia, a drugi w CH M1 w Radomiu (pow. 71 mkw.). Kolejny salon Ryłko będzie zlokalizowany w CH Auchan Łomianki.

W pierwszej połowie 2012 roku spółka otworzyła pięć salonów w centrach handlowych m.in. w Galerii Leszno (pow. 100 mkw.), Galerii Słonecznej w Radomiu (pow. 70 mkw.), w CH Auchan w Komornikach/k Poznania (pow. 75 mkw.) salon w nowej odsłonie w Plaza Sosnowiec oraz w Plaza Toruń. (pow. 100 mkw.).

Ryłko otwiera punkty własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw. W 2011 roku sieć sprzedaży poszerzyła się o 6 lokali na terenie kraju.

Ryłko sp. z o.o. jest polska firmą, która od 15 lat pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także galanterie skórzaną. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w ponad 80 sklepach przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych. Firma prowadzi również sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy.