Galeria Nowy Świat

W Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, obiekcie należącym do Womak Alfa sp. z o.o., uruchomiono nową placówkę bankową. Alior Bank otworzył lokal Alior Bank Express o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

– Dedykowany dla klientów indywidualnych mini oddział został tak zaprojektowany i usytuowany, aby ułatwić dostęp do najpopularniejszych usług banku. W placówce Alior Bank Express klienci mogą opłacać rachunki bez prowizji oraz korzystać z takich produktów jak pożyczki gotówkowej, lokat terminowych oraz bezpłatnego konta osobistego Alior rachunki bez opłat – informuje Oktawiusz Wolnicki, dyrektor do spraw komercjalizacji obiektu.

Placówki Alior Bank Express zbudowano w oparciu o nowy projekt. Przełamują one stereotyp wyglądu tradycyjnych placówek bankowych. Wyróżniają je kolorowe stanowiska obsługi i swobodna przestrzeń oraz przejrzyste menu, co jak podkreślają przedstawiciele sieci, ułatwia komunikację z klientem.

Galeria Nowy Świat to wielofunkcyjny kompleks należący do spółki Womak Alfa sp. z o.o. Obiekt funkcjonuje od 2009 roku. Zlokalizowany jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. na której znajduje się ponad 100 sklepów.