Galeria Rumia

W należącej do Polimeni Galerii Rumia, trwa rekomercjalizacja. Obiekt jest wynajęty w 90 proc. W ostatnich dniach w obiekcie został otwarty klub fitness Tiger Gym. Nowy najemca zajął powierzchnię ponad 793 mkw.

 Tiger Gym należy do Dariusza Michalczewskiego. Jest to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w mieście- podkreśla inwestor. W ostatnich tygodniach Galeria Rumia pozyskała też najemcę gastronomiczny Asia Express i sklep odzieżowy Chandra.

Asia Express został otwarty na poziomie +1. Kuchnia azjatycka zajęła ostatni wolny lokal w strefie foodcourt w centrum handlowym, dzięki czemu komercjalizacja tej strefy wynosi 100 proc. W galerii swój salon otworzyła również marka Monnari. Butik znalazł się na poziomie 0. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 145 mkw.

Łączna powierzchnia najmu (GLA) centrum handlowego w Rumii wynosi 16,7 tys. mkw. Polimeni obecnie szuka najemców do lokalu na poziome 0, o powierzchni 543 mkw. oraz do lokalu o powierzchni 330 mkw. na poziomie -1.  Preferowana branża to RTV AGD oraz Sport.

Galeria Rumia to centrum handlowe, przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM oraz przy przystankach autobusowych komunikacji trójmiejskiej. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw.powierzchni całkowitej  i oferuje klientom 460 miejscach parkingowych.

W obiekcie znajduje się prawie 70 sklepów na trzech poziomach handlowych. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Apart, Pepco, Rossmann i CCC. Galeria została otwarta w 2009 roku.