Wizualizacja Tarasów Zamkowych

– W Shopping Center Forum & Trade Fair braliśmy udział jako wystawca już po raz drugi. Dla Immofinanz Group było to nie tylko pozytywne doświadczenie, ale również inwestycja, która się zwraca– mówi Ralph Bezjak, Director Commercial Development Immofinanz.

-Dzięki temu wydarzeniu udało się nam zintensyfikować osobiste kontakty z naszymi najemcami, a także pozyskać nowych, potencjalnych klientów. Spotkania, jakie odbyliśmy w czasie i po targach, były bardzo owocne. Ich następstwem jest przedstawienie konkretnych ofert, po czym podpisanie umowy najmu czy leasingu jest już często tylko formalnością- podkreśla Ralph Bezjak.

-Tematy, jakie poruszaliśmy w 2012 roku obejmowały głównie naszą koncepcję sklepów STOP.SHOP. oraz ich lokalizacje, a także nasz najnowszy projekt inwestycyjny czyli Tarasy Zamkowe w Lublinie. Zainteresowanie tymi kwestiami było zdecydowanie większe niż w zeszłym roku, co wskazuje, że polski rynek powierzchni handlowych rzeczywiście jest obiecujący. Właśnie z tego powodu planujemy intensyfikację naszej działalności w tym kraju.

Immofinanz Group inwestuje m.in w nieruchomości handlowe na rynkach: austriackim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, polskim i rosyjskim.