Kosmetyczny Instytut Dr Ireny Eris

W Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, obiekcie należącym do Womak Alfa uruchomiono  Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris. Salon zajmuje powierzchnię 195 mkw.  Właściciel sieci nie wyklucza kolejnych otwarć w centrach handlowych.

W planach spółki jest otwarcie jeszcze trzech nowych salonów kosmetycznych. Obecnie działa ponad 20 placówek sieci Irena Eris, w tym kilka własnych i kilkanaście prowadzonych przez franczyzobiorców. Pierwszy salon w centrum handlowym zaczął działać w 2008 roku w warszawskiej Promenadzie.

– Instytut stworzony dla osób świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów– podkreśla Oktawiusz Wolnicki, dyrektor do spraw komercjalizacji Galerii Nowy Świat. Podkreśla, że nowy najemca oferuje m.in. zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi, dekoltu, pielęgnację ciała, dermatologię estetyczną etc.

Galeria Nowy Świat to wielofunkcyjny kompleks należący do spółki Womak Alfa sp. z o.o. Obiekt funkcjonuje od 2009 roku. Zlokalizowany jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. na których znajduje się ponad 100 sklepów.