Wizualizacja Galerii Narew

Salon jubilerski White oraz sklep obuwniczy Ryłko dołączyły do grona najemców Galerii Narew w Łomży. Oba salony zajmą łączną powierzchnię około 130 metrów kwadratowych i będą pierwszymi punktami tych sieci w Łomży.

Ryłko sp. z o.o., jest polską firmą, która od 15 lat pod marką Ryłko tworzy i sprzedaje obuwie oraz galanterię skórzaną. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w ponad 80 sklepach przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych. Firma prowadzi również sprzedaż produktów przez Internet.
White Co to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą biżuterii dostępnej na rynku od 1999 roku.
W skład oferty marki wchodzą trzy grupy produktowe (Trendy, Exclusive, Elegance). W Polsce sklepy marki White Co można znaleźć w Białymstoku, Toruniu i Warszawie. Firma prowadzi również sprzedaż internetową.

Galeria Narew w Łomży to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni 110 tys. mkw., z czego połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M, New Yorker, Media Expert), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere). Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie ok. 1500 miejsc parkingowych.