Salon sieci Lancerto

Firma Lancerto SA obecna na rynku od 5 lat z każdym rokiem notuje wzrost przychodów. Obecnie firma planuje dalszy rozwój na krajowym rynku, co będzie wiązało się z otwarciem kilku nowych salonów.

-Lancerto koncentruje się wyłącznie na działalności w Polsce – naszym zamiarem nie jest bycie największym, ale dążenie do tego by być najlepszym – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA

– W ciągu najbliższych miesięcy planujemy otworzyć jeszcze 3 salony w Łodzi, Szczecinie oraz w Rzeszowie i tym samym do końca 2012 roku będziemy zarządzali siecią 26 autoryzowanych sklepów Lancerto w całej Polsce.

Firma przygląda się jednak kolejnym miastom, w których do tej pory nie otwarto jeszcze salonów marki.

– W pierwszej połowie roku otworzyliśmy salon w Galerii Echo w Kielcach oraz w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Stale otrzymujemy sygnały, że coraz większa grupa klientów oczekuje na nasz salon w Lublinie i w Katowicach, dlatego pewnie będą to kolejne miasta, w których się pojawimy. Natomiast nasz flagowy butik planujemy otworzyć w Warszawie – tam również znajduje się wielu naszych odbiorców, stąd decyzja o rozpoczęciu poszukiwań odpowiedniej lokalizacji – dodaje Tomasz Ciąpała.

Lancerto oferuje wysokiej jakości formalną odzież dla mężczyzn. Działa w segmencie premium. Sprzedawane ubrania szyte są głównie z naturalnych tkanin w bardzo krótkich seriach. Sklepy tej marki oferują garnitury, smokingi, marynarki, a także koszule oraz buty z naturalnej skóry.