Salon Wojas

Właściciel sieci sklepów obuwniczych Wojas poinformował, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży we wrześniu 2012 roku przekroczyły 16 mln. zł i były wyższe o ponad 21 proc. porównując z wrześniem 2011.

W okresie styczeń-wrzesień 2012 roku wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Wojas SA wyniosła ponad 111 mln. zł i była wyższa o 18,7 proc. od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Przypomnijmy, w ciągu ostatnich kliku tygodni Wojas SA uruchomił nowe salony w CH Klif w Gdyni, CH Platan w Zabrzu oraz w CH Atrium Mosty w Płocku. Zgodnie z przyjęta strategią spółka planuje na rozwój sieci w centrach handlowych przeznaczyć 2,5 mln zł. Wszystkie nowo otwierane salony mają nową stylistykę zaprojektowaną przez firmę Schwitzke Górski sp. z o.o., które charakteryzują się zestawieniem jasnych kolorów bieli i drewna dębowego oraz przestrzennym układem mebli.

Wojas zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2008 roku. Obecnie firma dysponuje siecią blisko 140 salonów w Polsce i na Słowacji.