Salon Mon Amie

Właściciel polskiej marki Mon Amie otworzył w Porcie Łódź  sklep o powierzchni 95 mkw. Oferuje on odzież i dodatki dla kobiet. Salon Mon Amie zlokalizowany jest w Strefie Ocean między sklepami Vero Moda i biura podróży TUI. Jest to pierwszy salon tej sieci w Polsce.

– Cieszymy się, że dołączyła do nas polska marka, oferująca elegancką odzież i dodatki dla kobiet. Szczególnie na początku nowego jesienno-zimowego sezonu, kiedy większość klientów uzupełnia swoją garderobę. Salon – jasny, bardzo kobiecy, pełen stylowych dodatków to doskonałe miejsce na zakupy z przyjaciółką – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Kolekcja Mon Amie to klasyczne, sprawdzone fasony nawiązujące do ponadczasowej elegancji.

Stonowanym czerniom, beżom, szarościom towarzyszą popularne w tym sezonie kolory: musztardowy i bordo. W sklepie będzie można także nabyć dodatki – biżuterię, szale, torebki czy paski.

W centrum handlowym Port Łódź znajdują się sklepy: Ikea, Leroy Merlin, Saturn, Marks & Spencer, supermarket Piotr i Paweł. Działa tam też  150 sklepów innych najemców. Obiekt należy do Inter Ikea Centre Polska.