Gemini Park Tarnów

– Zdecydowaliśmy się dołączyć do grona najemców Gemini Park Tarnów, gdyż to centrum powoli staje się dominującym obiektem w mieście i tym samym zyskuje coraz większą rzeszę klientów- mówi Barbara Has, Expansion Manager marek Orsay i Pimkie.

-Propozycja bardzo dobrej lokalizacji wewnątrz obiektu- podkreśla- również wpłynęła na nasze zainteresowanie obecnością w Gemini Park Tarnów.

Sieć odzieżowa Orsay otworzy swój salon w Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do Gemini Holdings w połowie listopada 2012 roku. Orsay Obecnie posiada ponad 600 sklepów zlokalizowanych w 24 krajach. Salon w Gemini Park Tarnów zajmie ponad 150 mkw. powierzchni.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

– Kolejny najemca modowy w Gemini Park Tarnów to wzmocnienie bogatej oferty modowej centrum, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy odpowiadać na potrzeby zakupowe naszych klientek– mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Centrum Gemini Park Tarnów działa na rynku od 2 lat. Skomercjalizowane jest w 98 proc. Obiekt ma około 80 tys. mkw. powierzchni. Działa w nim 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings.

W pierwszej połowie tego roku najemcy Gemini Park Tarnów zanotowali zwiększenie obrotów o blisko 35 proc., wskaźnik footfall’u wzrósł o11 punktów procentowych w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku.