Salon Giacomo Conti

– Otwieramy sklepy w kolejnych miastach Polski. Nasze salony powstają w starannie dobranych lokalizacjach, gwarantujących zwrot z inwestycji – mówi Zbigniew Markowski z Giacomo Conti. Ostatnio spółka podpisała umowę najmu lokalu w Galerii Słonecznej w Radomiu.

– Nie może zabraknąć nas w największym centrum handlowym w regionie radomskim, które w ciągu zaledwie 17 miesięcy od otwarcia odwiedziło 11 millionów klientów – dodaje Markowski.

Sklep z odzieżą dla mężczyzn będzie mieścił się na pierwszym piętrze radomskiego centrum handlowego, na powierzchni 114 mkw.

Obecnie Giacomo Conti ma 30 salonów firmowych. Kolekcje obejmują zarówno odzież wizytową, jak i spod znaku casual. Jak już informowaliśmy Giacomo Conti Z. Markowski K. Olejniczak S.C., w związku z dużym zainteresowaniem franczyzobiorców planuje kolejne otwarcia nowych salonów w regionalnych centrach handlowych.

Przypomnijmy, firma otworzyła w tym roku kilka salonów sprzedaży, m.in. we wrocławskim Sky Tower, słupskim CH Jantar, lubelskiej Galerii Olimp oraz Galerii Bielawa w Toruniu.