Galeria Nowy Świat

W Galerii Nowy Świat powstanie Szkoła Muzyczna Yamaha. Jak podkreśla Oktawiusz Wolnicki, dyrektor ds. komercjalizacji Galerii Nowy Świat, aranżacja sal muzycznych sprzyja tam nauce, która przebiega na najwyższym poziomie.

-Jest to najlepsza szkoła muzyczna która, w swojej ofercie posiada profesjonalne programy nauczania dopasowane zarówno do zainteresowań swoich uczniów jak i ich wieku oraz stopnia zaawansowania w grze na wybranym instrumencie- mówi Oktawiusz Wolnicki.

Szkoła Muzyczna Yamaha jest zlokalizowana na poziomie +2 Galerii Nowy Świat i zajmuje powierzchnię 100 mkw.

Galeria Nowy Świat to obiekt handlowy, który funkcjonuje od 2009 roku. Znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw.

Do najemców Galerii Nowy Świat należy ponad 100 sklepów, m.in. H&M, New Yorker, Deichmann, Douglas, Tatuum, Aryton, Sony Centre oraz Elektro World. Centrum na swój debiut na lokalnym rynku wybrały także firmy: Gerry Weber, Roy Robson, C&A, KappAhl, Subway, Tiggers. Ponadto w galerii znajdują się również kawiarnie, restauracje, Fitness Calypso i największy na Podkarpaciu – Kula Bowling & Club.

Właścicielem Galerii Nowy Świat jest Womak Alfa sp. z o.o. Firma działa od 2003 roku. Oprócz Galerii Nowy Świat jest także właścicielem CH Viktor w Olsztynie, CH Viktor w Poznaniu oraz CH Viktor we Wrocławiu.