Multi Cross

W Parku Handlowym Janki koło Warszawy, w klubie fitness Gravitan, 8 października 2012 oddano do użytku kolejna siłownię. Multi Cross Zone to sala o powierzchni 201 mkw. w której znajdują się urządzenia do treningu, dostępne dla wielu osób jednoczesnie.

Dotychczas Gravitan Health & Sport Clubs, Gravitan Poland sp. z o.o. uruchomiła dwa kluby fitness Gravitan. Pierwszy działa od listopada 2010 roku w Jankach, a drugi od sierpnia 2011 roku w Parku Handlowym Targówek.

Jak już informowaliśmy, sieć Gravitan Health and Sport Club będzie dalej rozwijana, zarówno w samej Warszawie jak i poza nią. Kluby sieci mają ponad 2 tys. mkw. powierzchni na której znajdują się dwie sale fitness, strefa do treningu cardio treningu personalnego, sala do Indoor Cycling, siłownia, strefa relaksu z saunami i grotą solną, gabinetami kosmetycznymi i masażu, trening medyczny, gabinet medycyny estetycznej i dietetyki, szatnie i łazienki, sala zabaw dla dzieci. Dodatkowo w klubie w PH Janki działa Gravitan Health and Sport Bar oferujący dania ze zdrowa żywnością.

Park Handlowy Janki w Raszynie pod Warszawą należy do Inter Ikea Centre Polska S.A. Powierzchnia całkowita parku to 53, 6 tys. mkw. Może tam zaparkować 2300 samochodów. Obok sklepów Ikea, Jula oraz delikatesów Piotr i Paweł znajdują się tam salony z meblami i akcesoriami oraz elementami wyposażenia domu.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma pracuje nad rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu, rozbudową Centrum Handlowego Franowo w Poznaniu oraz budową centrum handlowego w Lublinie.