Salon Wojas w CH Platan

Spółka obuwnicza Wojas SA zmodernizowała swój kolejny sklep, tym razem w CH Platan w Zabrzu. Oprócz odświeżenia wnętrza zmieniło się też położenie lokalu. Nowy salon mieści się w pobliżu wejściu głównego do galerii. Cechą charakterystyczną nowego wystroju jest jasna kolorystyka oraz przestrzenny układ mebli.

W 2012 roku Wojas deklaruje, że zamierza otworzyć od 7 do 10 nowych sklepów w Polsce. Do końca września otwarto ich sześć. Spółka otworzyła też pierwszy sklep partnerski na Ukrainie w centrum handlowym Arsen (miejscowość Ivano Frankowsku).

Zmodernizowane salony Wojasa uruchomiono już w centrach handlowych Warszawa Wileńska, Twierdza Kłodzko, Port Łódź, Magnolia Park we Wrocławiu, Osowa w Gdańsku, Focus Mall Rybnik. Ponadto w 2012 roku poszerzono sieć o kolejne punkty m.in. w CH Janki, galerii Korona Kielce. Atrium Promenada, CH 3 Stawy w Kłodzku, CH Atrium Mosty i CH Klif Gdynia.

Spółka Wojas jest właścicielem sieci blisko 140 sklepów firmowych w Polsce, na Słowacji i Ukrainie. Pod marką Wojas sprzedawane jest skórzane obuwie damskie i męskie, a także modele młodzieżowe i sportowe. Firma oferuje też galanterię skórzaną – m.in. teczki i torebki oraz paski.