Salon Wójcik

Do grona najemców Galerii Słonecznej w Radomiu dołączył salon sieci Wójcik. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze galerii, na powierzchni około 100 mkw. W ramach rozwoju oferty skierowanej do rodziców, w tej części galerii zostanie też otwarty plac zabaw – Kinderplaneta.

Wójcik to sieć sklepów sprzedająca  ubrania dla dzieci w wieku 0,5 – 12 lat, w segmencie premium. Istnieje od 1987 roku i należy do Wójcik Fashion Group. Obecnie pod szyldem Wójcik działa 60 placówek, z czego 50 to sklepy firmowe, 10 franczyzowe.

Kindermagnet Polska sp. z o.o., właściciel marki Kinderplaneta wynajął lokal o powierzchni prawie 200 mkw., na pierwszym piętrze Galerii Słonecznej. Kinderplaneta to sieć parków zabaw i rozrywki typu indoor zlokalizowanych w największych galeriach handlowych w całej Polsce. Place zabaw Kinderplaneta mieszczą się w dwudziestu galeriach handlowych usytuowanych w czternastu miastach Polski.

Galeria Słoneczna ma 42 tys. mkw. powierzchni najmu i mieści się w centrum Radomia. Na terenie kompleksu, którego deweloperem jest AIG/Lincoln Polska znajdują się również Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci i amfiteatrem.