Salon Lancerto

Odpowiednio zaprojektowany system e-commerce może w znacznym stopniu ułatwiać dokonanie trafnego wyboru garderoby. Nie wykluczamy więc wprowadzenia takiej możliwości, jeśli sygnały od klientów będą się nasilały, to jak najbardziej otworzymy tego typu sklep- deklaruje Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA.

Decyzja o stworzeniu sklepu internetowego Lancerto na razie jednak nie zapadła.

– Fakt, że nie prowadzimy sprzedaży on-line wynika z naszego przekonania, że najważniejsze są bezpośrednie relacje z klientem – podkreśla Tomasz Ciąpała. – Często konsultacja z doświadczonym sprzedawcą potrafi zaważyć na zadowoleniu z zakupionego towaru. 

W 2012 roku firma Lancerto skupia się na rozwoju sprzedaży w salonach stacjonarnych. Kolejne sklepy zostaną otwarte w Łodzi, Szczecinie oraz w Rzeszowie. Firma rozważa otwarcia w Lublinie i w Katowicach. Flagowy butik powstanie w Warszawie. Lancerto chce zakończyć 2012 rok z liczbą 26 autoryzowanych sklepów w Polsce.

Lancerto to marka oferująca odzież męską klasy premium. W ofercie marki znajdują się garnitury, smokingi, marynarki, a także koszule oraz buty z naturalnej skóry.