Gemini Park Tarnów

W Gemini Park Tarnów  swoje sklepy otworzą właściciele sieci salonów Stradivarius i Orsay. Hiszpańska spółka Inditex wynajęła dla salonu Stradivarius lokal o powierzchni 300 mkw. Orsay GmbH otwiera sklep o powierzchni 150 mkw.

– Poziom komercjalizacji Gemini Park Tarnów osiągnął 98 proc, a do wynajęcia zostały już ostatnie powierzchnie handlowe- mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów.

– Umowy z najemcami na te lokale planujemy podpisać jeszcze w tym roku. Tak wysoki poziom komercjalizacji zawdzięczamy m. in. doskonałym wynikom centrum i jego najemców. W pierwszej połowie tego roku nasi najemcy zanotowali zwiększenie obrotów o blisko 35 proc., a wskaźnik footfall’u wzrósł o 11 punktów procentowych w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku – dodaje Krzysztof Brączek.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej i, 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.