CH Jantar w Słupsku

W rozbudowanym słupskim Centrum Handlowym Jantar, w październiku 2012 roku zostą otwarte sklepy marek Cipo&Baxx oraz Promod. Cipo&Baxx zajmie powierzchnię około 61,5 mkw., a salon Promod prawie 173 mkw.

Firma Mayland Real Estate, do której należy CH Jantar podpisała też umowy najmu z właścielem sieci sklepów Mohito, restauracji Lotos oraz kwiaciarni Soraja, które również zostaną otwarte w październiku 2012.

Centrum Handlowe Jantar jest największym tego typu obiektem w Słupsku. Jego powierzchnia po ostatniej rozbudowie, która zakończyła się w 2012 roku powiększyła się 46 tys. mkw. W galerii obecnych jest większość marek należących do grupy Inditex, sklepy grupy LPP, H&M, Douglas, Sephora, New Yorker, Diverse, Rossmann, Jula czy Multikino.

Jak już informowaliśmy do końca października 2012 roku słupskie Centrum Handlowe Jantar opuści hipermarket Real. Nowym operatorem spożywczym będzie supermarket sieci Intermarche. Sklep ma mierzyć około 3 tys. mkw.

Mayland Real Estate sp. z o.o. otworzyła trzy centra handlowe: Karolinka w Opolu, Pogoria w Dąbrowie I Jantar w Słupsku. W najbliższym czasie Mayland planuje inwestycje w 7 centrów handlowych o łącznej powierzchni 300 tys. mkw.