Wizualizacja Centrum Handlowego Atrium Felicity

Najemcą centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie będzie wielkopowierzchniowy sklep Saturn z elektroniką i sprzętem RTV/AGD. Został już podpisany list intencyjny z właścicielem sieci, spółką Media Saturn Holding Polska sp. z o.o. Umowa najmu ma być zawarta do końca 2012 roku.

– Posiadamy w Lublinie już jedną lokalizację – mówi Marek Skoczylas, Head of Real Estate Poland z Media Saturn. – Potencjał tego rynku jest duży i dlatego chcemy rozwinąć swoją sieć w tym mieście o kolejny sklep – w Atrium Felicity. To centrum da nam możliwość dotarcia z ofertą sklepu Saturn również do mieszkańców sąsiednich miast w regionie.

Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wyniesie 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa i ul. Grygowej.

– Z badań jakie przeprowadzaliśmy planując Atrium Felicity wynika, że mieszkańcy Lublina oczekują od obiektu handlowego kompleksowej oferty – mówi Marta Hamarowicz, Head of Leasing, Atrium Poland Real Estate Management.

– Taką właśnie znajdą w naszym centrum. W jednym miejscu będą mogli zrobić zakupy w hipermarkecie spożywczym, markecie budowlano-dekoracyjnym Leroy Merlin, najpopularniejszych sklepach modowych, czy z branży zdrowia i urody lub elektroniki. Teraz, do tego grona dołączy Saturn – międzynarodowa sieć specjalistycznych marketów elektronicznych. Po sfinalizowaniu tej umowy poziom komercjalizacji Atrium Felicity wzrośnie do 78 proc. na ponad rok przed otwarciem.

Wśród 135 sklepów i punktów usługowych znajdą się takie marki, jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull&Bear, Oysho, H&M, Reserved, Mohito, House, Cropp,  Intersport, Home&You, Cubus, Zara Home, Smyk Megastore, New Yorker, CCC, Rossmann, Sephora, Superpharm, RTV Euro AGD i Fitness Club Pure i wiele innych. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 3 tys. miejsc. Otwarcie przewidziane jest na koniec 2013 roku.