Jogurt mrożony Yogo Planet

W połowie 2012 roku w Sky Tower we Wrocławiu otwarto pierwszy punkt sprzedaży mrożonych jogurtów pod szyldem Yogo Planet. Kolejne otwarcia stoisk tej sieci  również planowane są w centrach handlowych.

Nowe otwarcie będzie miało miejsce jeszcze w 2012 roku w Lesznie. Lokal zajmie ponad 30 mkw. i będzie o 10 mkw. większy niż istniejący dotychczas w Sky Tower. Kolejne otwarcia firma 3Naj zapowiada na 2013 rok.

– W Yogo Planet każdy sam komponuje swój ulubiony jogurtowy deser – mówi Marek Ziaja, dyrektor zarządzający brandem. – Klient decyduje na jaki jogurt ma ochotę, sam dobiera rodzaj i ilość dodatków. Na końcu przed dokonaniem zapłaty wystarczy tylko zważyć gotowy deser. W ofercie Yogo Planet znajdują się jogurty naturalne, owocowe i czekoladowe, do tego brand proponuje owocowe dodatki, orzechy i kilkanaście rodzajów polew.

Marka Yogo Planet należy do 3Naj sp. z o.o z Legnicy. Firma posiada także markę 123 Super Smaki – sieć samoobsługowych restauracji, która ma obecnie 7 lokali w całym kraju. Wkrótce planowane są kolejne otwarcia restauracji również w centrach handlowych.