Sklep Organic Farma Zdrowia

Zarząd spółki Organic Farma Zdrowia SA, która jest właścicielem sieci delikatesów z żywnością ekologiczną, poinformował, że w III kwartale spółka osiągnęła sprzedaż na poziomie 8,5 mln złotych. Wynik ten oznacza wzrost sprzedaży na poziomie 17 proc. w stosunku do sprzedaży w III kwartale 2011 roku.

Po trzech kwartałach spółka osiągnęła sprzedaż na poziomie 27,4 mln złotych. Wynik ten oznacza wzrost sprzedaży na poziomie 19,2 proc. w stosunku do tego samego okresu w roku poprzednim.

Ponadto, jak czytamy w komunikacie, we wrześniu nastąpiła rewitalizacja delikatesów spółki w Centrum Handlowym Stary Browar w Poznaniu, dla których w maju 2012 roku rozpoczął się kolejny 5-cio letni okres najmu lokalu. Obecnie sklep został wykonany zgodnie z przyjętą jesienią 2010 roku nową koncepcja architektoniczno – wizualno- komunikacyjną i został, jak informuje zarząd, bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez stałych jak i nowych klientów.

Organic Farma Zdrowia SA to sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością, kosmetykami i środkami czyszcząco-piorącymi. Spółka otwiera swoje sklepy tylko w centrach i galeriach handlowych. Obecnie w sieci znajduje się 11 salonów w Warszawie i okolicach oraz 8 zlokalizowanych w dużych miastach w Polsce. Firma prowadzi też sprzedaż za pomocą sklepu on-line.