Factory Kraków

– Cieszymy się, że w naszym centrum pojawi się kolejna znana lifestylowa marka. W salonie Quiksilver, jak we wszystkich salonach na terenie Factory, ceny będą niższe od 30 do 70 proc. – mówi Anna Kusior koordynator ds. marketingu w Factory Kraków.

Nowy salon w krakowskim centrum outletowym działa od 13 października 2012 roku. Quiksilver to światowa marka, kojarzona z klimatem surf/board. Quiksilver od ponad 20 lat dba o fanów surfingu, snowboardingu, nart, deskorolki i wszelkich innych aktywności. Marka oferuje szeroką kolekcję tekstylną, zarówno męską, damską, jak i dziecięcą, linię akcesoriów, obuwia, a także desek surfingowych. Obecnie na sieć salonów w Polsce składa się 13 sklepów na terenie całego kraju ( m.in. warszawska Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Sadyba Best Mall, poznańskie Stary Browar, gdańskie CH klif) oraz 3 salony w centrach outletowych.

Centrum Factory Kraków zlokalizowane jest w Modlniczce w pobliżu północo-zachodniej granicy Krakowa, przy zjeździe z autostrady A4, zaledwie 15 minut od centrum miasta. W outlecie można znaleźć najlepsze polskie i zagraniczne marki, min.: Mango, United Colors of Beneton, Vero Moda, Puma, Reebok, Solar, Kazar, Simple, Umbro. Wszystkie produkty dostępne w krakowskim Factory można kupić taniej o 30 proc.-70 proc. niż w regularnych galeriach handlowych.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz cztery w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64,5 tys. mkw. Centra outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management.