Wyspa sprzedażowa marki Koneser Smaku

Koneser Smaku to nowa sieć, która pojawiła się w ostatnim czasie na polskim rynku. Punkty sprzedaży marki znajdują się w czterech centrach handlowych. Wszystkie działają w systemie partnerskim. Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy Premium Group Polska sp. z o.o., do której należy marka, do końca roku zostaną otwarte kolejne 2-3 lokalizacje własne również w galeriach handlowych.

Firma planuje rozwój głównie w systemie partnerskim. Spółka nie oferuje możliwości wzięcia produktów w depozyt. Jej partnerzy kupują towar, który sprzedają potem w swoich sklepach. W sieci nie obowiązuje pobieranie opłat od obrotu jak ma to miejsce w klasycznym systemie franczyzowym.

Współpraca z Premium Group Polska sp. z o.o. wymaga dysponowania lokalem handlowym o pow. 15-40 mkw., zlokalizowanym w atrakcyjnym miejscu o dużym natężeniu ruchu tj. centra handlowe, pasaże czy deptaki.

Punkty sprzedaży marki Koneser Smaku oferują: kawy (palone, smakowe, zielone, rozpuszczalne i bezkofeinowe), herbaty (czarne, smakowe, owocowe, zielone, czerwone, białe, funkcjonalne i lecznicze) oraz zioła i mieszanki ziołowe z całego świata. Marka w stałej ofercie posiada również różnego rodzaju dodatki oraz akcesoria, które są niezbędne podczas przygotowywania oraz spożywania szlachetnych kaw, herbat oraz ziół.