CH Auchan Bydgoszcz

10 października 2012 roku w Centrum Handlowym Auchan w Bydgoszczy uruchomiono salon obuwniczy sieci Kari. Właściciel na potrzeby sklepu wynajął lokal o powierzchni około 346 metrów kwadratowych.

Kari to międzynarodowa sieć sklepów z obuwiem i akcesoriami. Firma planuje w tym roku otwarcie około 30 salonów firmowych w Polsce.

CH Auchan Bydgoszcz ostatnio przeszło modernizację, która trwała dwa miesiące. Wykonano nowe dekoracje, drewniane elementy małej architektury i nową aranżację strefy z restauracjami. Nowością jest strefa relaksu, w której można korzystać z bezprzewodowego internetu oraz parking dla rowerów. Ponadto  obiekt zyskał także energooszczędne oświetlenie oraz nowoczesne rozwiązanie sterowania oświetleniem pasażu.

Auchan Bydgoszcz to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Najemcami obiektu sa też hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe posiada parking na 2500 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Jej powierzchnia handlowa przekracza 12 tys. mkw. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku.