Salon sieci CCC

Wkrótce swoje salony w Galerii Nad Jeziorem otworzą CCC i Rossmann. Inne marki takie jak: Yes, Galeria Na Czasie, Zielona Budka, Matras, Butik, Danhen i Szachownica dołączyły do grona najemców galerii w Koninie na przestrzeni ostatniego roku. Nowe marki zajmują łącznie ok. 450 mkw. powierzchni handlowej.

– Duże zainteresowanie popularnych marek konińską Galerią nad Jeziorem potwierdza, że istniejące centra handlowe o ugruntowanej pozycji na rynku, z ofertą skierowaną do szerokiego grona odbiorców, są doceniane zarówno przez najemców krajowych, jak i marki międzynarodowe. Stabilna liczba ok. 270 tys. odwiedzających miesięcznie i gruntowna wiedza o projekcie znacząco ułatwiają oszacowanie osiąganych w przyszłości obrotów i pozwalają na precyzyjne skalkulowanie opłacalności przedsięwzięcia – informuje Adam Kłos, Konsultant w Dziale Powierzchni Handlowych, Jones Lang LaSalle.

Galeria Nad Jeziorem to centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu ok. 19 900 mkw., znajdujące się w północnej części Konina, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych konińskich osiedli mieszkaniowych Zatorze, 5 min. jazdy samochodem od centrum miasta. Galeria Nad Jeziorem została oddana do użytku w 2002 roku. Głównym najemcami centrum są hipermarket Carrefour, market budowlany Nomi, trzysalowe kino Helios i salon z elektroniką użytkową RTV Euro AGD. Projekt obejmuje ponadto około 50 sklepów z ofertą modową i usługową. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 765 miejsc parkingowych.

Właścicielem Galerii Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe.

Agentem odpowiedzialnym za proces rekomercjalizacji Galerii Nad Jeziorem jest Jones Lang LaSalle.