Bonarka City Center

Michał Dziedzina objął stanowisko dyrektora Bonarka City Center, zarządzanego przez TriGranit Management. Będzie odpowiedzialny za codzienne funkcjonowanie centrum handlowego. Natomiast Andrzej Seliga dotychczas pełniący funkcję dyrektora Bonarka City Center awansował w strukturach TriGranit Management na stanowisko dyrektora zarządzającego polskim oddziałem firmy z siedzibą w Warszawie. Będzie odpowiedzialny za tworzenie struktur TGM w Polsce, rozwój biznesowy i nadzór nad zespołem, który zgodnie z nową strategią firmy świadczyć będzie kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami także dla podmiotów zewnętrznych.

Michał Dziedzina doświadczenie zawodowe na rynku centrów handlowych zdobywał w Metro Group oraz  Klépierre/Ségécé, jest absolwentem wydziałów filologii i kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył także studia MBA na Polish Open University.  

Bonarka City Center to cenrum handlowe w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.  Obiekt posiada parking na 3,2 tys. samochodów. Właścielem obiektu jest Trigranit.