Salon Lancerto

13 października, podczas otwarcia największego centrum outletowego w Polsce, Ptak Outlet w podłódzkim Rzgowie, otwarto salon Lancerto – producenta eleganckiej odzieży dla mężczyzn. Tym samym, aktualnie sieć autoryzowanych salonów marki Lancerto obejmuje 24 sklepy.

– Bezpośrednie sąsiedztwo dwóch dużych powierzchniowo galerii będzie przyciągało rzesze nie tylko łódzkich konsumentów, ale również tych z okolicznych województw. Między innymi właśnie dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć tu nasz kolejny punkt – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. wtrategii Lancerto S.A. – Drugim istotnym powodem jest fakt, że do tej pory nie posiadaliśmy salonu w tym regionie. Łódź to duże miasto i mamy tu sporą liczbę klientów, jednak dobra lokalizacja to podstawa, stąd też nasi odbiorcy musieli na ten salon trochę poczekać – dodaje Tomasz Ciąpała.

Łódzki salon Lancerto – podobnie jak pozostałe placówki marki – charakteryzuje nowoczesny wystrój zorientowany na komfortowe zakupy i atrakcyjne wyeksponowanie towaru. Zainstalowane w pomieszczeniu oświetlenie ma imitować naturalne światło i ułatwić dopasowanie odpowiednich kolorów i odcieni odzieży. Lancerto to marka działająca w segmencie premium.

– Profesjonalna obsługa, wysoka jakość odzieży i funkcjonalność salonów to trzy najważniejsze elementy, o które dbamy na co dzień – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. Strategii Lancerto S.A. – Jesteśmy zdania, że o zadowolenie klienta należy zabiegać cały czas, wciąż rozwijając i doskonaląc swoją ofertę, ponieważ tylko stałe zaspokajanie jego potrzeb przyniesie oczekiwany efekt – krótkofalowe rozwiązania się nie sprawdzają – podsumowuje Tomasz Ciąpała.

Budynek Ptak Outlet nawiązuje wyglądem do XIX-wiecznej architektury fabrykanckiej Łodzi. Powstał na działce o powierzchni 80 tysięcy mkw. Zespół obiektów będzie miał 33 tys. mkw. powierzchni oraz ponad 1500 miejsc parkingowych.