Salon Mohito

Spółka odzieżowa LPP SA 15 października 2012 roku uruchomiła salon Mohito w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku, który zajął powierzchnię 240 metrów kwadratowych. Marka Mohito to sieć butików odzieżowych dla młodych kobiet. W sieci działa ponad 80 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju. W większości butiki znajdują się w centrach i galeriach handlowych, a lokale mają wielkość od 200 do 300 mkw.

LPP SA to właściciel sieci sklepów odzieżowych. Do firmy należą salony marek Reserved, Cropp, House oraz Mohito. Większość z nich jest zlokalizowana w centrach i galeriach handlowych. LPP poza Polską posiada salony sprzedaży w dwunastu krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W 2012 roku ma zostać otwarty tysięczny sklep należący do spółki, a na koniec roku właściciel LPP planują zarządzać siecią sprzedaży o powierzchni 415 tys. mkw.

Na początku 2013 roku LPP chce wprowadzić na rynek nową markę Sinsay. Pierwsze sklepy pod tą nazwą zostaną otwarte 1 marca 2013 roku. W drugim kwartale 2013 planowane jest otwarcie 30 sklepów marki na terenie Polski oraz sklepu on-line, w całym zaś roku ma powstać ich około 50.
Marka Sinsay przeznaczona jest dla dziewcząt w grupie wiekowej 15-24, ze szczególnym uwzględnieniem licealistek.