Salon sieci Bershka

W połowie października do grona najemców CH Warszawa Wileńska dołączyła Bershka. Ponad 300-metrowy lokal mieści się na parterze w pasażu od ulicy Targowej. To po Stradivariusie druga marka z grupy Inditex, która rozszerzyła odzieżową ofertę centrum.

– Badanie marketingowe, przeprowadzone w połowie tego roku, wyraźnie wskazywało na preferencje naszych klientów wobec oczekiwanych marek – mówi Filip Kryłowicz, dyrektor CH Warszawa Wileńska. – Marki popularnej grupy Inditex znalazły się w zdecydowanej czołówce na liście oczekiwań badanych osób, a my staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom podczas trwającego procesu rekomercjalizacji – dodaje Filip Kryłowicz.

Bershka to jedna z marek odzieżowych z ofertą dla młodych osób. Asortyment sklepu oferuje szeroką gamę modnej odzieży i dodatków. Jest to jedna z najmłodszych marek należących do Grupy Inditex.

Kolejne planowane otwarcie w CH Warszawa Wileńska nastąpi w grudniu i będzie to kawiarnia Starbucks.

W tym roku w CH Warszawa Wileńska otwarto także m.in. salony takich sieci jak Stradivarius, Yes, Mohito, Pimkie i Parfois. Obiekt znajduje się w warszawskiej dzielnicy Praga Północ. Obiekt działa od 2002 roku.