Galeria Malta

W poznańskiej Galerii Malta został otwarty salon obuwniczy marki CCC należący do Grupy NG2. Właściciel na potrzeby salonu wynajął lokal o powierzchni 563 metrów kwadratowych, który znajduje się na pierwszym piętrze galerii.  Sklep funkcjonuje od 12 października 2012 roku.

– Marka CCC jest coraz bardziej ceniona, rozwija się jakościowo i wysoko plasuje się wśród marek popularnych. W salonie CCC w Galerii Malta dostępne jest obuwie z najnowszych kolekcji, wspieranych wizerunkowo przez Annę Przybylską i Oliviera Janiaka, mówi Tomasz Wojsz, Dyrektor Galerii.

Sprzedaż w salonach CCC oparta jest na zasadzie house of brands, czyli oferowaniu wielu marek obuwia – zarówno własnych (m.in. Lasocki, Clara Barson), jak i innych producentów – pod jednym dachem.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver.  W trzykondygnacyjnym kompleksie o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. znajduje się 160 sklepów oraz punktów usługowych, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje.

Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania. Właścicielem obiektu jest Neinver.