Sklep Amora.pl

Sieć perfumerii Amora.pl uruchomi swój trzeci sklep stacjonarny w centrum outletowym. Powstanie on w Outlet Park Szczecin i zajmie  40 mkw. Amora.pl sprzedaje kosmetyki oraz perfumy, które są 30 – 40 proc. tańsze niż w typowych sieciach sklepów.

– Wysoka różnica w cenach wynika z faktu, że Amora.pl to bezpośredni importer większości oferowanych perfum. Korzystamy też z niezależnych krajowych importerów pomijając polskie hurtownie działające dla perfumerii sieciowych – mówi Remigiusz Brzeziński z Amora.pl.

– Nie bez znaczenia są też mniejsze koszty wynajmu w Outlet Park Szczecin niż w centrach handlowych. Powierzchnia zajmowana przez nas to 40 mkw. Dla porównania perfumerie sieciowe wynajmują potężne lokale o powierzchniach około 200 mkw. i to zazwyczaj w najlepszych lokalizacjach, tj. parter, przy głównym wejściu najdroższych w centrum dużych miast – dodaje Remigiusz Brzeziński.

Pierwszy stacjonarny sklep firmowy Amora.pl został otwarty cztery lata temu w Fashion House Outlet Gdańsk, a kolejny w Ptak Outlet koło Łodzi.