CHR Lublin Plaza

Avans, polska sieć elektromarketów ma w ciągu trzech lat zostać liderem rynku- zapowiada właściciel tych sklepów, spółka OpenMedia. Firma stawia na dynamiczny przyrost liczby placówek na terenie całego kraju. Jest zainteresowana otwieraniem salonów sprzedaży w retail parkach oraz galeriach handlowych.

Należąca do braci Arkadiusza i Sławomira Tomalów spółka OpenMedia uzyskała właśnie zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie ponad 100 elektromarketów sieci Avans i ponad 200 umów franczyzowych. OpenMedia, jak już informowaliśmy, będzie teraz zarządzać dwiema markami – Avans i Media Expert, to jest ponad 200 sklepami własnymi i ponad 200 franczyzowymi. Sprzedaż będzie prowadzona także za pomocą sklepu on-line.

– W branży Multimedia, RTV i AGD zmiany zachodzą w bardzo szybkim tempie zarówno w zakresie kanałów sprzedaży, jak i preferencji konsumenckich. Sukcesywny rozwój nowych technologii sprawia, że nasz potencjalny klient wymienia swój sprzęt coraz częściej. Planujemy sprostać tego typu wyzwaniom i dlatego też jednym z kluczowych kanałów, który zamierzamy intensywnie rozwijać, będzie sprzedaż internetowa. Jesteśmy przekonani, że to dla nas duża szansa na wzrost – mówi Arkadiusz Tomala, prezes zarządu OpenMedia.

Avans, to polska sieć ponad 100 elektromarketów i sklep internetowy www.avans.pl. Sklepy sieci oferują asortyment z sektora: Multimedia, AGD i RTV.