Wizualizacja Atrium Felicity

Sieć Super-Pharm przedłużyła umowę najmu powierzchni w Atrium Biała w Białymstoku, a w połowie listopada do użytku oddany zostanie powiększony lokal Super-Pharm w Atrium Promenada w Warszawie- informuje Atrium Poland Real Estate Management.

We wrześniu właściciel Atrium Felicity w Lublinie podpisał z marką Super-Pharm umowę najmu blisko 450 mkw. powierzchni centrum. Będzie to pierwszy lokal tej sieci w Lublinie i całym województwie lubelskim.

– Sieć Super-Pharm zakłada otwieranie od 8 do 10 placówek rocznie w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców – mówi Agnieszka Rozborska, dyrektor ds. rozwoju Super-Pharm Poland sp. z o.o.

– Wszystkie toczące się na rynku projekty nowych galerii handlowych są przez nas dokładnie analizowane i podlegają starannej selekcji. Cenimy deweloperów, którzy dzięki doświadczeniu potrafią trafnie dopasować wielkość obiektu do zapotrzebowań lokalnego rynku oraz zagwarantować sfinalizowanie danej inwestycji. Takim obiektem w naszej ocenie jest Atrium Felicity w Lublinie, gdzie podpisaliśmy już umowę najmu. Będzie to nasz pierwszy sklep w Lublinie i w całym województwie lubelskim, zapewne nie ostatni. Z firmą Atrium Poland Real Estate Management łączą nas długotrwałe relacje. Postrzegamy ją jako rzetelnego, stabilnego dewelopera i zarządcę obiektów handlowych.

Sklep Super-Pharm, po 5 latach obecności w Atrium Biała w Białymstoku, czyli od samego początku jej istnienia, przedłużył umowę najmu w centrum. Zajmuje tam powierzchnię ponad 400 mkw. Równocześnie trwają prace przy modernizacji obecnego lokalu tej sieci w Atrium Promenada w Warszawie. Po rozbudowie Super-Pharm zajmie tam powierzchnię ponad 580 mkw.

– Firma Super-Pharm Poland sp. z o.o. jest właścicielem sieci aptek i drogerii Super-Pharm, formatu, który najlepiej sprawdza się w dużych galeriach handlowych, gdzie głównym wyznacznikiem sukcesu jest  wysoka odwiedzalność klientów i dobry skład najemców – dodaje Agnieszka Rozborska.

– Takim galeriami są bez wątpienia warszawska Promenada i Galeria Biała w Białymstoku należące do firmy Atrium Poland Real Estate Management. W obu obiektach jesteśmy obecni od wielu lat, a nasze sklepy osiągają bardzo dobre wyniki. Atrium Promenada ma niezaprzeczalnie duży potencjał. Chcąc go w pełni wykorzystać postanowiliśmy wspólnie z Atrium rozbudować nasz obecny sklep. Z Atrium Biała w Białymstoku również wiążemy duże nadzieje na dalszy stabilny rozwój. Dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć obecną umowę najmu na kolejny okres.

– Za skutecznością działań zarządcy centrum najlepiej przemawiają fakty – mówi Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department Atrium Poland Real Estate Management.

– Chęć przedłużenia umowy, czy powiększenia lokalu świadczą o satysfakcji ze współpracy i dostrzeganym potencjale lokalizacji. Tym bardziej cieszy nas, jeśli najemcy, z którymi współpracujemy w  innych centrach, obdarzają nas zaufaniem i dołączają do naszych nowych centrów.